НОВИНИ

Порошенко закликав Раду в лютому підтримати зміни до Конституції щодо курсу на вступ до ЄС і НАТО

За словами президента, вказані зміни є частиною стратегії з деколонізації та виходу України зі сфери впливу РФ.

Президент Петро Порошенко повідомив, що наполягатиме на ухваленні Верховною Радою змін до Конституції щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО в лютому 2019 року. Про це він повідомив у середу, 26 грудня.

 

За його словами, вказані зміни є частиною стратегії з деколонізації та виходу України зі сфери впливу РФ.

 

"‏Ухвалені кілька тижнів тому поправки до Конституції, які фіксують наш курс на вступ до ЄС і членство в НАТО – є частиною стратегії з деколонізації та виходу нашої держави зі сфери впливу РФ. Наполягатиму, щоб вже в лютому ВР підтримала поправки у другому читанні, і вони набули сили", – наголосив Порошенко.

 

 

 

 

Як повідомлялося, 22 листопада Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект про зміни до Конституції щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО. 

 

Нагадаємо,  27 вересня до Конституційного суду України надійшло конституційне звернення Верховної ради України щодо законопроекту №9037, який передбачає зміни до Конституції щодо закріплення курсу держави на вступ у Євросоюз та НАТО.

 

20 вересня нардепи відправили на розгляд Конституційний суд України президентський законопроект №9037 про внесення змін до Конституції України щодо незворотності курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

 

Нагадаємо, Верховна Рада в четвер, 20 вересня, підтримала законопроект про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. 

 

Як повідомлялося, 18 вересня комітет Верховної ради України з питань правової політики та правосуддя підтримав законопроект щодо  закріплення в Конституції курсу України в НАТО та Європейський союз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.