НОВИНИ

З початку дії воєнного стану прикордонники не пропустили в Україну понад 1,5 тисяч росіян

У свою чергу російські прикордонники без пояснення причин не пропустили в Росію за цей період близько 350 громадян України.

З початку дії воєнного стану прикордонники не пропустили в Україну понад 1,5 тис. громадян Російської Федерації. Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян в ефірі одного з українських телеканалів.

 

«Зараз ці заходи тривають до завершення воєнного стану, але якщо потреба буде зберігатися, то, звичайно, посилений контроль ми будемо здійснювати і надалі», - сказав Слободян.

 

За його словами, в основному не пропускають в Україну тих, хто не зміг підтвердити мету поїздки або перевищив терміни перебування в Україні під час попередніх відвідувань.

 

У свою чергу російські прикордонники без пояснення причин не пропустили в Росію за цей період близько 350 громадян України.

 

Як повідомляв УНІАН, після нападу Росії на українські кораблі в районі Керченської протоки з 26 листопада на 30 діб запроваджено воєнний стан у 10 областях України, розташованих уздовж російського кордону і придністровської ділянки українсько-молдовського кордону, а також уздовж узбережжя Чорного та Азовського морів. 30 листопада голова ДПСУ Петро Цигикал заявив, що у зв'язку з запровадженням воєнного стану в 10 областях громадянам чоловічої статі з РФ віком від 16 до 60 років обмежено в'їзд на територію України.

 

Нагадаємо, 30 листопада Україна обмежила в'їзд громадянам Росії чоловічої статі віком від 16 до 60 років на територію країни в умовах воєнного стану, який запроваджений з 26 листопада по 26 грудня. Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал оголосив, що в'їзд буде обмежено всім чоловікам відповідного віку, окрім гуманітарних випадків, які будуть чітко виписані в інструкції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.