НОВИНИ

Туреччина відправила підкріплення до свого кордону з Сирією

До складу турецької колони, яка вирушила в прикордонний район Кіліс у південній провінції Хатай, входили танки, гаубиці, кулемети і автобуси з бійцями.

Туреччина відправила підкріплення до свого кордону з Сирією – зокрема, у цей район направили близько 100 транспортних засобів, включаючи навісні пікапи і зброю. Про це у неділю повідомило турецьке агентство DHA, інформує Reuters.

 

Посилена військова активність у цьому районі відбувається за кілька днів після того, як президент Ердоган заявив, що Туреччина відкладе заплановану військову операцію проти курдських Загонів народної оборони в північній частині Сирії після того, як США вирішили вивести війська з Сирії.

 

До складу турецької колони, яка вирушила в прикордонний район Кіліс у південній провінції Хатай, входили танки, гаубиці, кулемети і автобуси з бійцями.

 

Частина військового обладнання і особового складу повинна бути розміщена на постах уздовж кордону, у той час як частина перейшла кордон та увійшла до Сирії через район Ельбейлі.

 

Ельбейлі розташований за 45 кілометрів від північного сирійського міста Манбідж, яке було головним каталізатором напруги між Анкарою і Вашингтоном. У червні союзники по НАТО досягли угоди, згідно з якою курдські Загони народної оборони повинні бути витіснена з регіону. Туреччина поскаржилася, що "дорожня карта" з виконання домовленостей була відкладена.

 

Ердоган заявив у п'ятницю, що Туреччина візьме на себе боротьбу з бойовиками "Ісламської держави" в Сирії у той час, як Сполучені Штати виводять свої війська. Він додав, що запланована військова операція буде націлена і проти "Ісламської держави", і проти курдів.

 

Анкара вважає, що підтримувані США курдські Загони народної оборони є терористичною організацією.

 

Туреччина провела дві військові операції в Сирії проти курдів та "Ісламської держави".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.