НОВИНИ

Trump Tower у Москві. CNN показав підписаного Трампом листа про плани будівництва хмарочоса

Раніше адвокат президента США Руді Джуліані заперечував цю інформацію.

У жовтні 2015 року президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп підписав лист про плани щодо будівництва у центрі Москві хмарочоса Trump Tower. Про це повідомляє CNN з посиланням на копію документа. 

 

 

Водночас раніше адвокат глави Білого дому Руді Джуліані заперечував цей факт.

 

"Це був проект у сфері нерухомості. Був лист про намір рухатися вперед, проте ніхто його так і не підписав", - зауважив він.

 

Так, у жовтні 2015 року, коли Андрєй Розов, російський забудовник, підписав лист про наміри, який відправив екс-адвокат Трампа Майкл Коен, щоб просунути будівництво Trump Tower (250 розкішних квартир, щонайменше 15 поверхів готельних номерів, торгових і офісних приміщень, фітнес-центру та спа-центру Ivanka Trump). Підписаний лист Розова був спрямований назад до Коена Феліксом Саттером (Фєлікс Міхайловіч Шефєровскій, народився в російсько-єврейській родині в Москві, колишній гангстер, був радником багатьох корпорацій, включаючи The Trump Organization, Rixos Hotels and Resorts, Sembol Construction).

 

Зокрема, Саттер надіслав Коену лист, який виражав оптимізм: виправити відносини між країнами, показуючи кожному, що "торгівля та бізнес є набагато кращими та практичнішими, ніж політика". Як і попередні невдалі проекти, зусилля Розова незабаром застопорилися. Згідно зі свідченням Коена у 2017 році та його заявою про угоду, переговори з групою Розова призупинилися, і двоє працівників  Трампа звернулися до помічників Путіна, щоб просунути проект вперед. Коен повідомив журналістам минулого року про те, що він надіслав електронний лист у січні 2016 року до прес-секретаря Путіна Дмітрія Пєскова. Коен розповів коаліції, що він не отримав відповіді від Пєскова, а угода розвалилася.

 

Однак згідно з новим твердженням Коена, угода залишалася життєздатною не пізніше червня 2016 року, після того, як Трамп переміг своїх республіканських суперників на президентських виборах та встановив свою загальну виборчу кампанію проти Хілларі Клінтон. Коен зауважив, що в січні 2016 року він провів телефонну розмову  з помічником Пєскова, під якої розповів про проект і просив допомоги у його просуванні.

 

Раніше у ЗМІ повідомили, що компанія Трампа хотіла передати Путіну пентхаус вартістю 50 мільйонів доларів у хмарочосі Trump Tower, який планувалося побудувати в центрі Москви.  Екс-адвокат Трампа Майкл Коен зізнався у дачі неправдивих свідчень у Конгресі США щодо можливого втручання РФ у президентські вибори 2016 року. Коен зізнався, що збрехав про основні деталі переговорів щодо Trump Tower, зокрема, що ці переговори розтягнулися набагато глибше у президентській кампанії, ніж вважалося раніше.

 

Плани Трампа про хмарочос в Москві з'явилися ще у 1996 року, коли майбутній президент відвідав Москву для перевірки будівельних майданчиків на землі, розробленої компанією США. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.