НОВИНИ

Кабмін розділив ДФС на дві служби

Державну фіскальну службу поділено на Державну податкову службу і Державну митну службу як окремі центральні органи виконавчої влади.

Кабінет міністрів реорганізував Державну фіскальну службу (ДФС), розділивши її на Державну податкову та Державну митну служби, повідомило Міністерство фінансів на сайті у вівторок, 18 грудня.

 

«Проект постанови передбачає поділ ДФС на Державну податкову службу (до складу якої входитимуть підрозділи податкової міліції) і Державну митну службу як окремі центральні органи виконавчої влади. Кабінет Міністрів спрямовуватиме та координуватиме діяльність цих служб через Міністра фінансів України. Для реорганізації ДФС створять комісію, яку очолить заступник Міністра фінансів Сергій Верланов», - йдеться в повідомленні.

 

За словами заступника Міністра фінансів Сергія Верланова, реформа ДФС має створити підґрунтя для демілітаризації податкових органів, покращити якість сервісів, які надаються платникам податків, підвищити прозорість та підзвітність роботи податкових та митних органів.

 

Зазначається, що конкурс на керівників Державної податкової і Державної митної служби проведуть протягом трьох місяців після затвердження постанови Кабміну.

 

Крім того, у Мінфіні повідомили, що постанова враховує рекомендації Міжнародного валютного фонду та завдання, визначені Середньостроковим планом пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

 

Нагадаємо, 5 вересня Кабмін ухвалив рішення про звільнення з посади виконувача обов’язків Державної фіскальної служби Мирослава Продана, який  вирішив звільнитися з посади за власним бажанням. 

 

11 грудня Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді керівника ДФС Романа Насірова, якого уряд звільнив 31 січня 2018 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.