НОВИНИ

Україна готує позов до Міжнародного суду у зв’язку з актом морської агресії РФ - Порошенко

Президент додав, що наразі ведеться і робота по координації санкцій, і робота по підготовці судового позову.

Україна продовжує роботу щодо підготовку судового позову до Міжнародного суду з метою порушення справи у зв’язку з актом морської агресії Російської Федерації. Про це під час прес-конференції заявив президент України Петро Порошенко.

 

"Підстави для запровадження санкцій - це є акт агресії (РФ, - ред.). Політичне рішення прийнято і Європейським парламентом 12 грудня, куди увійшли конкретні санкцій аж до запровадження санкцій за будівництво "Північного потоку-2", і завершуючи резолюцією конгресу, де є пряма вимога до адміністрації США негайно розглянути процес запровадження санкцій у зв’язку з актом агресії у нейтральних водах Чорного моря.

 

За моїм дорученням, наразі ведеться і робота по координації санкцій, і робота по підготовці судового позову. Ви знаєте, що ми вже подали в Міжнародний суд акт щодо порушення справи у зв’язку з актом агресії і це робиться", - заявив Порошенко.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко під час прес-конференції заявив, що через тиск Російської Федерації участь в Об'єднавчому соборі, який відбувся 15 грудня, взяли лише 2 ієрархи Української православної церкви (Московського патріархату).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.