НОВИНИ

Екс-ректор Петро Мельник помер у лікарні

Мельник залишався його незмінним ректором Національного університету Державної податкової служби України. до 1 серпня 2013, коли під час корупційного скандалу написав заяву про звільнення.
Колишній ректор Податкової академії Петро Володимирович Мельник помер у Києві в неділю 16 грудня у віці 61 року.  Про це "повідомляє "Україна Молода".
 
 
Петро Мельник помер у лікарні "Феофанія" від двосторонньої пневомонії. Екс-ректор народився 18 червня 1957 року на Рівненщині у багатодітній родині. Трудову діяльність Петро Мельник розпочав у 1978 році в Ірпінському індустріальному технікумі, а з 1991 року очолив його та зміг перетворити на новий вуз, який з з 2006 року назвали Національний університет Державної податкової служби України.
 
 
Мельник залишався його незмінним ректором до 1 серпня 2013, коли під час корупційного скандалу написав заяву про звільнення. Тоді його впіймали на хабарі за вступ до академії, а під час обшуку знайшли 30 тисяч доларів.
 
 
Також 1998 року Петра Мельника було обрано до Верховної Ради, де він був заступником голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. В парламенті Мельник пропрацював  два строки - у 2006 році був знову обраний по багатомандатному округу від Партії регіонів. 
 
 

Як повідомлялося, Бородянського райсуду Київської області визнав невинним колишнього ректора Національного університету державної податкової служби України Петра Мельника, якого звинувачували в хабарництві.

 

Нагадаємо, скандального екс-ректора вперше затримали в липні 2013 року за отримання хабарів з метою сприяння вступу до очолюваного ним ВНЗ. Після обрання йому запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, Мельник позбувся електронного браслета і втік з країни. У квітні 2014 року його затримали після прибуття до аеропорту Лондона. 8 липня 2015 року Ірпінський міський суд виправдав Мельника.

 

4 листопада 2015 року Апеляційний суд Києва  скасував виправдувальний вирок колишньому ректору.