НОВИНИ

У Ізраїлі відреагували на рішення Львівської облради, яка оголосила 2019 роком Бандери

Посол Ізраїлю наголосив, що Україна не повинна забувати про скоєні проти українських євреїв злочини.

Посол Ізраїлю в Україні Йоель Ліон відреагував на рішення Львівська обласної ради, яка проголосила 2019 рік на Львівщині роком Степана Бандери та Організації українських націоналістів, наголосивши, що Україна не повинна нібито "вшановувати виконавців злочинів проти українських євреїв". Про це в четвер, 13 грудня, повідомляє прес-служба ізраїльського посольства.

 

"Я був шокований, почувши рішення Львівської обласної ради проголосити 2019 рік – роком Степана Бандери. Я не можу зрозуміти, як прославляння тих, хто безпосередньо брав участь у жахливих антисемітських злочинах, допомагає боротися з антисемітизмом та ксенофобією. Україна не повинна забувати про злочини, скоєні проти українських євреїв, і жодним чином не відзначати їх через вшанування їх виконавців", – підкреслив Ліон.

 

 

Нагадаємо 11 грудня Львівська облрада проголосила 2019 рік на Львівщині роком Степана Бандери та Організації українських націоналістів. Відповідні рішення прийняли у зв’язку із відзначенням 110-річчя з дня народження Бандери та 90-ї річниці Першого Конгресу українських націоналістів.                            

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.