НОВИНИ

Україна і Туреччина готуються до спільного випробування систем активного захисту танків "Заслон-Л"

У планах є налагодження серійного виробництва українських систем на території замовника.

Україна і Туречинна готуються до спільного випробування першої партії систем активного захисту "Заслон-Л", що зараз постачається до Туреччини. А саме, ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", проведе тестування нового механізму  разом з турецькою компанією Aselsan. Про це повідомляється на сайті ДК "Укроборонпром".

 

Зазначається, що, якщо все пройде успішно, компанії розпочнуть переговори про налагодження серійного виробництва українських систем на території замовника.

 

Окрім цього, у процесі завершення випробувань у Туреччині знаходиться перша партія комплексів тандемного динамічного захисту "Дуплет". Проект реалізується компаніями "Спецтехноекспорт" та "Roketsan". Сторони зацікавлені у налагодженні серійного виробництва цих комплексів на території Туреччини.

 

Обидві системи планується використовувати на основних бойових танках M60, що стоять на озброєнні Збройних сил Туреччини. 

 

"Ми знаємо, що Туреччина має власні розробки у цій сфері, однак наші рішення – це готові до використання продукти, які можуть бути швидко інтегровані в турецькі танки. Тим паче, Туреччина вже має необхідну інфраструктуру, що дозволяє без значних витрат запустити серійне виготовлення наших високоефективних та випробуваних боєм систем", – зазначив директор ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт" Владислав Бельбас.

 

Як повідомлялося, Україна розпочинає серійне виробництво комплексів активного захисту “Заслон” та “Шершень”, які будуть поставлялися до Туреччини. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.