НОВИНИ

Заступниця міністра оборони США: Америка підтримуватиме Україну і після виборів

Лора Купер підкреслила, що єдиним інтересом Сполучених Штатів є вільне та чесне волевиявлення.

Сполучені Штати непорушні у своїй підтримці України, Вашигтон був з Києвом до виборів, залишатимемося й після них. На цьому в інтерв’ю Тижню наголосила заступниця міністра оборони Америки, керівник відділу з питань відносин із Росією, Україною, Євразією та Західними Балканами Лорою Купер.

 

«Маю наголосити, що Сполучені Штати непорушні у своїй підтримці України, ми були з вами до виборів, залишатимемося й після них», - сказала вона.

 

За словами Купер, одним із прикладів продовження такої підтримки у сфері оборони є те, що генерал у відставці Кіт Дейтон, керівник Європейського центру дослідження проблем безпеки Джорджа Маршалла, нещодавно прибув до Києва у своєму новому статусі стратегічного радника від США. Він має замінити на цій посаді генерала у відставці Джона Абізейда.

 

«Отже, як ви бачите, ми не відступаємо від цієї ініціативи. Навіть тоді, коли Абізейд обійняв нову посаду, міністр оборони Джеймс Меттіс призначив Дейтона, щоб ми могли розвивати надзвичайно важливі реформи у сфері оборони та безпеки навіть у цей період», - зауважила заступниця міністра оборони США.

 

Крім того,  Купер підкреслила, що єдиним інтересом Сполучених Штатів є вільне та чесне волевиявлення. Америка не підтримує якогось конкретного кандидата та хоче побачити лише виконання всіх необхідних демократичних процедур.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.