НОВИНИ

Південна Корея може незабаром запровадити безвіз з Україною – Парубій

Крім того, 12 грудня Парубій та Хі-Санг підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закликав голову Національної асамблеї Республіки Корея Мун Хі-Санга запровадити безвізовий режим з Україною. Про це повідомляє прес-служба парламенту.

 

Зокрема, Парубій зазначив, що вже 12 років корейські громадяни можуть відвідувати Україну без віз.

 

"Ми очікуємо, що в найближчий час буде прийняте таке ж рішення на рівні Кореї про скасування віз для громадян України, тобто введення безвізового режиму. І голова парламенту, і депутати присутні на зустрічі, пообіцяли, що зроблять все можливе, щоб у найшвидший період це питання було вирішене на рівні Міністерства закордонних справ і це рішення було прийняте на рівні політичному Корейської Республіки", – наголосив він.

 

 

 

Крім того, 12 грудня Парубій та Хі-Санг підписали Меморандум про взаєморозуміння.

 

;

 

Так, спікер Ради подякував Кореї за підтримку України та її державного суверенітету в умовах російської агресії. Парубій поінформував свого корейського колегу про триваючу російську агресію, зокрема, про захоплення українських кораблів у Керченській протоці.

 

 

"Попри те, що Україна змушена відбивати російську військову агресію, ми в Україні проводимо системні реформи, і українська економіка насправді демонструє зараз зростання", – підкреслив він.

 

Парубій  також закликав корейський бізнес приходити з інвестиціями на український ринок. Зокрема, найперспективнішими секторами економіки для українсько-корейської співпраці він назвав ІТ-сектор та аграрний.

 

Парубій запросив голову Національної асамблеї Республіки Корея Муна Хі-Санга відвідати Україну з офіційним візитом.

 

Як повідомлялося 8 грудня, спікер ВР Андрій Парубій сподівається під час візиту до Південної Кореї прийти до фінішного етапу обговорення рішення про безвізовий режим із цією країною. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.