НОВИНИ

Екс-спікера Криму триматимуть у СІЗО ще два місяці

Екс-спікер Верховної Ради Криму Анатолій Грищенко перебуватиме в СІЗО ще два місяці – до 21 липня. Таким було рішення Апеляційного суду Криму у четвер, 12 травня.

На продовженні терміну перебування екс-спікера в СІЗО наполягає слідство. Попереднє рішення про продовження даного запобіжного заходу приймалося 23 березня Центральним районним судом Сімферополя - Анатолію Гриценку було продовжено перебування під вартою до 21 травня.

Як повідомлялося, Нагадаємо, 24 січня було затримано колишнього голову Верховної Ради Криму, екс-голову Ленінської райдержадміністрації, кримського депутата від Партії регіонів Анатолія Гриценка. Стосовно нього порушено кримінальну справу. Зокрема, екс-голова РДА підозрюється в тому, що прийняв незаконне рішення, в результаті якого з користування радгоспу «Азовський» було вилучено понад 4,8 тис га землі.

27 січня Центральний районний суд Сімферополя виніс для Анатолія Гриценка запобіжний захід - арешт на 2 місяці. 31 січня адвокат депутата подав апеляцію на таке рішення до Апеляційного суду АРК, але той скаргу не задовольнив.

Крім того, 28 січня відносно екс-спікера було порушено ще одну кримінальну справу – за перевищення службових повноважень при розпорядженні майном Республіканського підприємства «Курортно-оздоровчий комплекс «Росія» (Ялта).

11 лютого в Центральний районний суд Сімферополя була подана скарга на постанову Прокуратури АРК про правомірність порушення кримінальної справи.

Пізніше було відкрито чергову кримінальну справу - за фактом перевищення службових повноважень у зв'язку із затвердженням технічної документації на земельну ділянку в Ленінському районі. 4 лютого відкрито кримінальну справу за фактом незаконного розпорядження землями Держпідприємства «Ленінське лісове господарство».

Крім того, Гриценко підозрюється в зловживанні службовим становищем при нарахуванні співробітникам Ленінської райдержадміністрації матеріальної допомоги, що завдало збиток державі в розмірі 70 тис гривень.

Генеральна прокуратура України 4 березня взяла для ознайомлення матеріали кримінальної справи, порушеної стосовно кримського депутата Анатолія Гриценка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.