НОВИНИ

Турчинов зустрівся із головою представництва НАТО в Україні

Під час зустрічі сторони обговорили нарощення російської агресії та захоплення моряків і кораблів у районі Керченської протоки.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з головою представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

 

Під час зустрічі сторони обговорили нарощення російської агресії проти нашої держави, захоплення моряків та кораблів у районі Керченської протоки, та заходи, що здійснюються в Україні у зв'язку із введенням воєнного стану. Окрему увагу співрозмовники приділили безпековій ситуації в регіоні та питанню посилення санкцій щодо Росії через її агресивні дії.

 

«Ми вивчаємо сильні і слабкі місця в системі безпеки та оборони країни, і робимо відповідні висновки та корективи», - сказав Секретар РНБО України, підкресливши, що в разі відсутності загрози широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації «воєнний стан не буде продовжено».

 

Також під час розмови співрозмовники обговорили питання про необхідність негайного звільнення наших військових моряків та кораблів, що незаконно утримуються в РФ. У цьому контексті голова представництва НАТО в Україні підкреслив, що країни-члени Альянсу у своїй заяві наголосили на необхідності негайного звільнення українських військовослужбовців, «які незаконно утримуються в полоні». Він також наголосив на тому, що Альянс зацікавлений у розширенні співпраці з нашою країною, та «засуджує дії Росії в Чорному та Азовському морі».

 

«НАТО висловлює рішучу підтримку суверенітету і територіальній цілісності України, а країни-члени Альянсу готові і надалі підтримувати вашу державу на шляху реформування», - підсумував Вінніков.

 

Нагадаємо, 19 жовтня Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов повідомив, що  в Україні розпочато будівництво сучасного розвідцентру європейського рівня

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.