НОВИНИ

Європарламент виступив за припинення будівництва "Північного потоку-2"

Зазначається, що за відповідну резолюцію проголосували 433 парламентарія.

У середу, 12 грудня, Європейський парламент виступив за припинення реалізації російського проекту трубопроводу "Північний потік-2". Про це йдеться у відповідній резолюції Європарламенту за доповіддю "Про реалізацію Угоди про асоціацію ЄС - Україна", передає РБК-Україна.

 

Зазначається, що за відповідну резолюцію проголосували 433 парламентарія. У її тексті йдеться,  що "члени Європарламенту високо цінують Україну за співпрацю в енергетичному секторі, а також досягнення в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії".

 

"Оскільки Україна відіграє вирішальну роль в європейській енергетичній мережі, члени Європарламенту засуджують будівництво газопроводу "Північний потік-2", який йде в обхід України, так як це політичний проект, який представляє загрозу європейській енергетичній безпеці. Тому члени Європарламенту закликають до його скасування", - зазначили у Європарламенті.

 

Нагадаємо, 5 грудня у Державному департаменті Сполучених Штатів Америки повідомили, що для Європейського Союзу атака Росії поблизу Керченської протоки є достатньою причиною для відмови від проекту "Північний потік-2". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.