НОВИНИ

Адвокат розповіла про стан наймолодшого з поранених українських моряків, утримуваного в СІЗО у Москві

Захисниця повідомляє, що український військовий тримається гідно, не зважаючи на поранення.

У середу, 12 грудня, адвокат Олександра Маркова відвідала в московському СІЗО «Матросская тишина» наймолодшого з трьох поранених українських моряків – 18-річного Андрія Ейдера. Про це вона повідомляє на свої сторінці у Facebook.

 

"Осколкове поранення ніг, кульгає, осколок ще не був видалений.Приходить в себе, може пересуватися (і йому навіть не потрібні милиці, але кульгає) і виглядає досить бадьоро, не втрачає почуття гумору. Правда, у Андрія складно згинається коліно і один осколок з ноги ще не витягли", - коментує стан військового Маркова.

 

 

 

Також адвокат додає, що тримається військовий "дуже гідно і мужньо, жартує, з відмінним почуттям гумору".

 

Андрій був поранений разом з Василем Сорокою та Андрієм Артеменко при стрільбі по МБАК «Бердянськ».

 

Нагадаємо, командир групи українських кораблів, захоплених Росією біля Керченської протоки Денис Гриценко не визнав провину у незаконному перетині кордону Росії.

 

Також у вівторок, 11 грудня, український консул відвідав у московському СІЗО шістьох військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України, захоплених Росією в районі Керченського протоки. За його інформацією стан здоров'я військовополонених задовільний.

 

Як повідомляли раніше, 25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України.