НОВИНИ

Україна відклала підписання міграційного пакту ООН

Упродовж двох днів, 10-11 грудня в Марокко проходить конференція ООН щодо прийняття угоди про міграцію.

Україна відкладала підписання міграційного пакту ООН до більш сприятливих умов. Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ у понеділок, 10 грудня.

 

Упродовж двох днів, 10-11 грудня в Марокко проходить конференція ООН щодо прийняття Глобальної угоди про безпечну, упорядковану та законну міграцію (міграційний пакт ООН). 

 

"Разом з тим, у своїй новітній історії Українській державі довелося зіткнутися з безпрецедентним викликом. Збройна агресія Російської Федерації призвела до незаконної окупації Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, спроб їхньої анексії та поширення Російською Федерацією міжнародного збройного конфлікту на Донеччину та Луганщину. Ці злочинні дії перетворили близько 1,5 мільйона громадян України на вимушених переселенців. Українська сторона докладає усіх можливих зусиль, щоб забезпечити права та потреби внутрішньо переміщених осіб, але попереду ще багато роботи, яка вимагає значних матеріальних та фінансових ресурсів", - йдеться у повідомленні МЗС.

 

Зазначається, що враховуючи викладене, Україна розгляне можливість приєднання до Глобальної угоди про безпечну, впорядковану та законну міграцію на іншому етапі за сприятливих умов.

 

Нагадаємо, 7 грудня Латвія приєдналася до групи країн-членів Європейського Союзу, які відмовилися міграційного пакту Організації Об'єднаний Націй. 

 

Раніше уряди Польщі та Ізраїлю вирішили не підписувати глобальний міграційний пакт ООН.   

 

Нагадаємо, 25 липня міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто повідомив, що країна 24 липня офіційно оголосила про вихід з переговорного процесу щодо впровадження міграційного пакту ООН. 31 жовтня уряд Австрії ухвалив рішення, що країна не буде підписувати глобальний міграційний пакт ООН. 14 листопада уряд Чехії ухвалив рішення, що країна не буде підписувати глобальний міграційний пакт ООН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.