НОВИНИ

У МОЗ повідомили, що невідомі захопили медуніверситет в Одесі

За даними відомства, невідомі особи звільняють працівників університету та знищують офіційну документацію.

У Одесі в понеділок, 10 грудня, невідомі захопили Одеський національний медичний університет (ОНМедУ). Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

 

"МОЗ України стало відомо про захоплення Одеського національного медичного університету (ОНМедУ). 10 грудня близько 8:00 невідомі особи силою захопили будівлю закладу та не пускають працівників на робочі місця", – йдеться в повідомленні.

 

За даними відомства, зазначені особи звільняють працівників університету та знищують офіційну документацію.

 

"Наразі особи, які захопили університет, звільняють працівників, передаючи накази через вхідні двері університету, та знищують офіційну документацію. Будівлю університету охороняють прихильники екс-ректора Валерія Запорожана, що унеможливлює доступ до закладу. Про це повідомив визнаний МОЗ України в.о. ректора ОНМедУ Констянтин Аймедов", – наголосили в МОЗ.

 

Крім того, у відомстві заявили, що вважає неприпустимими такі дії осіб, які діють фактично в інтересах екс-ректора.

 

"МОЗ України вважає неприпустимими такі дії осіб, які діють фактично в інтересах екс-ректора, та закликає працівників не виконувати незаконні накази та розпорядження. Також МОЗ України пов’язує ці події з тим, що саме сьогодні комісія Міністерства юстиції розглядає скаргу МОН України з приводу незаконної реєстрації Юрія Сухіна керівником ОНМедУ", – зазначається в повідомленні.

 

Нагадаємо, 3 вересня Міністерство охорони здоров’я повідомило, що вважає незаконними вибори нового виконувача обов’язків ректора Одеського національного медуніверситету замість призначеного МОЗ в.о. ректора Костянтина Аймедова. За даними відомства, у результаті голосування "простим підняттям рук, без належної фіксації та мандатів, учасники незаконних зборів "висловили недовіру" призначеному МОЗ України в.о. ректора Костянтину Аймедову та проголосували за призначення на цю посаду голови профкому Юрія Сухіна".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.