НОВИНИ

У Сімферополі напали на офіс кримських адвокатів

Мова йде про Еміля Курбедінова та Едема Семедляєва.
В офісі кримських незалежних адвокатів Еміля Курбедінова та Едема Семедляєва в окупованому Сімферополі невідомі розбили вікно і намагалися проникнути всередину. Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк у Facebook.

 

"В офіс кримських адвокатів намагався проникнути невідомий. Людина в куртці, кепці, з сумкою розбила залізною трубою вікно в офісі адвокатів Еміля Курбедінова, Едема Семедляєва та інших, намагалася відкрити вікно і проникнути всередину", - зауважив журналіст.

 

Зазначається, що інцидент, який стався у неділю, 9 грудня, о 17:00 адвокати розцінюють як "чергову спробу тиску на правозахисників і незалежних адвокатів в Криму".

 

Так, вони вважають, що те, що сталося, є "дією одного порядку з судовим переслідуванням адвоката Еміля Курбедінова".

 

"На нас намагаються тиснути, щоб ми не займалися своєю діяльністю, використовуючи правові методи, а вчорашній інцидент показав, що проти нас готові використати і неправові методи тиску", - підкреслив юрист Назім Шеїхмамбетов.

 

 

Наголошується, що адвокати звернулися в поліцію.

 

Нагадаємо,  7 грудня підконтрольний Росії Київський районний "суд" Сімферополя заарештував адвоката Еміля Курбедінова. 

 

Раніше у будівлі Київського районного "суду" окупованого Сімферополя в четвер, 6 грудня, затримали активіста правозахисної групи "Кримська солідарність" Нурі Абдурашидова, який планував висвітлювати так зване "судове засідання" у справі адвоката Еміля Курбедінова.

 
Як повідомлялося, 6 грудня Кримського адвоката Еміля Курбедінова затримали працівники Центру з протидії екстремізму. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.