НОВИНИ

Порошенко та президента Литви нагородили одне одного орденами

Грібаускайте нагороджено за надзвичайні особисті заслуги в зміцненні українсько-литовських міждержавних відносин.

Президент України Петро Порошенко вручив президентові Литви Далі Грібаускайте орден Свободи. Водночас главу Української держави нагороджено литовським орденом Вітовта Великого. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента у п'ятницю, 7 листопада.

 

Церемонія нагородження  відбулася в Маріїнському палаці, де проходили зустріч лідерів двох держав та двосторонні українсько-литовські переговори. Главу Литовської Республіки  нагороджено «за надзвичайні особисті заслуги в зміцненні українсько-литовських міждержавних відносин та захисті суверенітету і територіальної цілісності України». 

 

Грібаускайте вручила Порошенку орден Вітовта Великого.Глава Литовської держави наголосила, що «це нагорода не лише Президентові України, а й усім українцям за мужність, за опір та боротьбу за свободу своєї країни».

 

«Ця нагорода – вам, український народе!», - додала Даля Грібаускайте.

 

Нагадаємо, Орден Свободи вручають за видатні та особливі заслуги в утвердженні суверенітету та незалежності України. Орден Вітовта Великого - вища державна нагорода Литовської Республіки. Орден засновано 1 вересня 1930 року в пам'ять 500 роковин з дня смерті Великого князя Литовського Вітовта Великого.

 

Нагадаємо, у вівторок, 13 листопада, президент України Петро Порошенко  привітав з 75-річчям лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва та вручив йому Орден Свободи.