НОВИНИ

ЄС ухвалив декларацію про боротьбу з антисемітизмом

Відповідний документ затвердили міністри внутрішніх справ країн ЄС.

Країни-члени Європейського Союзу домовилися посилити боротьбу з антисемітизмом та покращити безпеку для кращого захисту єврейських громад й установ в усій Європі. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

Зазначається, що відповідну декларацію затвердили міністри внутрішніх справ 28-ми країн ЄС.

 

Зокрема, у документі міститься заклик законодавчо визначити поняття антисемітизму до тих країн, де це ще не зроблено - для того, щоб краще ідентифікувати подібні випадки та розслідувати їх.

 

Водночас у декларації йдеться, що побоювання євреїв за власну безпеку мають під собою підстави з огляду на атаки, що відбувалися протягом останніх років.

 

Крім того, автори документа закликали поліцейську службу ЄС (Європол) вказувати інтернет-провайдерам на наявність контенту з терористичним змістом.

 

За словами голови Всесвітнього єврейського конгресу Рональда Лаудера, декларація показує, що країни ЄС визнають, що "необхідна серйозна діяльність, політична і практична, щоб упоратися з вирішенням чітких і конкретних викликів, спричинених цією давньою ненавистю".

 

Нагадаємо,16 жовтня Австралія повідомила про намір визнати Єрусалим столицею Ізраїлю, а також перенести з Тель-Авіва до Єрусалиму своє посольство.

 

14 травня США заявили про відкриття посольства в Єрусалимі, так як президента Дональд Трамп офіційно визнав місто столицею Ізраїлю. 16 травня Гватемала офіційно відкрила посольство країни в Єрусалимі. 21 травня Парагвай офіційно переніс посольство країни в Ізраїлі до Єрусалима.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.