НОВИНИ

Фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір" етапували в Ростов

Зазначається, що на даний момент це вже четверта група, вивезена з Криму.
У четвер, 6 грудня, п'ятьох фігурантів так званої сімферопольської групи "Справи Хізб ут-Тахрір" етапували з СІЗО анексованого Криму в Ростов-на-Дону. Про це повідомляє "Кримська солідарність" з з посиланням на адвоката  Едема Семедляєва 
 

Зазначається, що на даний момент це вже четверта група, вивезена з Криму. Перша севастопольська група обвинувачених вже відбувають терміни за сфабрикованою справою «про тероризм»

 

 

Як повідомлялося, 9 жовтня Північно-кавказький військовий окружний суд у Ростові-на-Дону продовжив термін утримання під вартою на три місяці фігурантам Бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір», а саме: Зеврі Абсеїтов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров і Енвер Мамутов залишаться в СІЗО Ростова-на-Дону до 11 січня.

 

Нагадаємо, 12 травня в Бахчисараї пройшли обшуки щонайменше у п'яти будинках кримських мусульман. Також про обшук повідомили у місцевому кафе, куди, за словами співробітників, приїхали два автобуси збройних силовиків.

 

Підконтрольний Росії прокурор анексованого Криму Наталія Поклонська заявила, що в Бахчисараї 12 травня провели оперативно-слідчі дії, в перебігу яких затримали прихильників організації «Хізб ут-Тахрір». За її інформацією, затримані четверо, проти трьох жителів Бахчисараю порушили кримінальну справу.

 

Ідеться про Зеврі Абсеїтова, Ремзі Меметова, Рустема Абельтарова і Енвера Мамутова.