НОВИНИ

Польська газета опублікувала плакат Путіна у стилі отрути "Циклон Б"

На плакаті зображений напис "Achtung Russia!".

Польське право-консервативне щотижневе видання Gazeta Polska у своєму новому випуску опублікувала плакат, на якому зображено портрет російського президента Владіміра Путіна у стилі отрути "Циклон Б", яку використовували нацисти у концтаборах. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

Зокрема, номер газети надійшов у продаж 5 грудня.

 

 

Так, на плакаті зображений напис "Achtung Russia!", в якій подвійне "S" замінено на знак нацистських воєнізованих формувань "СС".

 

Раніше у Польщі інформаційний телеканал TVP Info, власником якого польська державна телекомпанія TVP, в ефірі ранкової програми „Minęła 20"в оформленні студії використав символіку нацистської організації SS у назві Росії. Відеографіка  з'явилася в ефірі під час обговорення агресії РФ поблизу Керченської протоки. Графіка містила символіку нацистської організації SS, яка замінила літери "с" у назві Росії. Також у студії був розміщений напис „Achtung RuSSia! Achtung RuSSia". Обличчя Путіна було зображене замість черепа у стилістиці, що використовувалася на ємностях з "Циклоном Б", який застосовували до в’язнів нацистських концтаборів.