НОВИНИ

"Викручують руки, ноги і голову". Єльченко розповів, як РФ тисне на послів Африки в ООН

Постійний представник України в ООН заявив, що Москва чинить тиск на африканських послів.

Постійний представник України в Організації Об'єднаних Націй Володимир Єльченко заявив, що Росія тисне на дипломатів країн Африки в організації, аби зірвати голосування за резолюцію про мілітаризацію Криму, яке має відбутися 17 грудня. Про це повідомляє "Укрінформ".

 

Зокрема, він відзначив, що ледь не кожен другий посол з африканських материкових і острівних країн відповідає на його звернення: "Нам викручують руки, ноги, голову - щоб ми лише не голосували за цю резолюцію".

 

"Схоже, Росія усвідомлює, що для них ця резолюція навіть більш небезпечна, ніж попередня про права людини у Криму", - наголосив він.

 

Крім того, на думку дипломата,  світова реакція на інцидент здивувала Москву.

 

"Мабуть, росіяни нині розуміють, що після цього акту агресії, який вони вчинили і який називають "провокацією України", щось пішло не так. І саме тому ця резолюція нині їх так дратує", - додав Єльченко.

 

Раніше Єльченко заявив, що резолюція про мілітаризацію Криму, яку Україна разом із групою країн винесе на голосування Генасамблеї ООН 17 грудня, містить більш гострі сигнали щодо Росії, ніж попередні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.