НОВИНИ

Десантників з Житомирської області передислокують на важливі оборонні напрямки

Підрозділи ЗСУ буде передислоковано на найбільш небезпечні напрямки на всій лінії кордону з Російською Федерацією.

Підрозділи десантно-штурмових військ передислокуються з Житомирської області на важливі оборонні напрямки. Про це повідомив президент України Петро Порошенко у четвер, 6 листопада, передає Інтерфакс-Україна.

 

 

"Із цього військового аеродрому зараз еліту нашого війська - підрозділи десантно-штурмових військ - буде переміщено на важливі в оборонному значенні напрямки та райони, згідно з затвердженими планами", - сказав Порошенко.

 

 

Він наголосив, що десантники перебувають там, де найважче, де є необхідність вирішувати найскладніші завдання, "де без воїнів десантно-штурмових військ ніяк". За словами Порошенка,  підрозділи Збройних сил України буде передислоковано на найбільш небезпечні напрямки на всій лінії кордону з Російською Федерацією, а також буде посилено оборонні можливості, щоб "зупинити агресора, не гаючи жодної секунди".

 

 

"Реальний противник має чітко усвідомлювати: ціна його агресивних дій буде дуже високою. Важливим елементом адекватної відповіді на дії агресора є нарощування угруповань військ відповідно до затвердженого мною стратегічного задуму використання сил оборони держави", - сказав президент.

 

Нагадаємо, 4 грудня повідомлялось, що всі катери і кораблі українських прикордонників приведені у повну бойову готовність

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.