НОВИНИ

В окупованому Криму затримали адвоката Курбедінова

Курбедінова затримали співробітники Центру з протидії екстремізму за підозрою у пропаганді нацистської атрибутики або символіки.

Кримського адвоката Еміля Курбедінова затримали співробітники Центру з протидії екстремізму. Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк у Facebook у четвер, 6 грудня.

 

"Адвоката Еміля Курбедінова затримали співробітники Центру з протидії екстремізму за підозрою в 20.3 КОАП (пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики або символіки екстремістських організацій, або інших атрибутики або символіки, пропаганда або публічна демонстрація яких заборонено федеральними законами)", - написав Наумлюк.

 

Зазначається, що Курбедінова затримали по дорозі з дому на роботу. Повідомити про затримання він зміг уже з управління МВС. До нього для надання юридичної допомоги виїхав адвокат Едем Семедляєв.

 

Нагадаємо, у четвер, 8 листопада, в селищі Азовське Джанкойського району російські силовики провели обшук у будинку місцевого жителя Халіла Аблямітова, після чого затримали його сина Аблялімі Аблямітова та його дружину Айджан.

 

 11 жовтня в Білогірську в окупованому Криму проводили обшуки у активістів кримськотатарського національного руху. Обшук проходив нібито "у зв'язку з нелегальними мігрантами". Обшукують помешкання чоловіка, який здає приміщення дорожникам будівельної компанії "Вад", що здійснює будівництво "Тавриди".