НОВИНИ

Нова резолюція ООН про Крим буде гострою щодо РФ — Єльченко

Мова йде про резолюцію щодо мілітаризації Криму.
Резолюція про мілітаризацію Криму, яку Україна разом із групою країн винесе на голосування Генеральної асамблеї ООН 17 грудня, містить більш гострі сигнали щодо Росії, ніж попередні. Про це заявив постійний представник України в ООН Володимир Єльченко, передає "Укрінформ".

 

"Резолюція про мілітаризацію Криму, на відміну від резолюції про права людини у Криму, містить набагато більше гострих політичних сигналів на адресу Росії. Звісно, це робить позицію багатьох країн більш складною. Тут їм доведеться йти вже на явну конфронтацію з Російською Федерацією", - зауважив він.

 

Зокрема, дипломат уточнив, що Україна просуває резолюцію не самостійно, а у групі інших держав-членів ООН, які стали її співавторами.

 

"Важливо, що ми маємо такий "горішок", "ядро" з понад тридцяти країн, які не просто співавтори цієї резолюції, а фактично несуть відповідальність за неї нарівні з нами. Вони працюватимуть з іншими країнами так само, як і ми. Я переконаний, що це дасть набагато кращий результат", - наголосив Єльченко.

 

Нагадаємо, 15 листопада Третій комітет Генасамблеї ООН підтримав оновлений проект резолюції, що засуджує порушення прав людини РФ в окупованому Криму.