НОВИНИ

Британія призупинила видачу інвестиційних віз

Зазначається, що найсильніше ці зміни можуть вплинути на російських олігархів.

Велика Британія ухвалила рішення про тимчасове припинення видачі інвестиційних віз найвищого рівня, починаючи з 7 грудня. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на заяву британського МЗС.

 

Зокрема, видачу віз інвесторів призупинять перед проведенням реформи, спрямованої на боротьбу з відмиванням грошей та організованою злочинністю.

 

Водночас програму видачі віз інвестора планують відновити у 2019 році. Віза була доступна для тих, хто має доступ до щонайменше 2 мільйонів фунтів стерлінгів (2,5 мільйони доларів США) для інвестування у Британію. Крім того, інвесторам заборонять вкладатися в державні облігації.

 

Наголошується, що найсильніше ці зміни можуть вплинути на російських олігархів.

 

"Велика Британія вже давно особливо приваблива юрисдикція для надто багатих росіян як безпечне та стабільне місце ведення бізнесу, зберігання свого багатства та виховання своїх дітей", - пише агентство.

 

"Ми не будемо терпіти людей, які не грають за правилами, і намагаються зловживати системою", - заявив міністр імміграції Керолайн Ноукс.

 

Раніше  Британія вирішила скасувати візи громадянам Саудівської Аравії, які причетні до вбивства журналіста Джамаля Хашукджі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.