НОВИНИ

Клюєв злітав у Китай майже за 2 мільйона

Перший віце-прем’єр міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв злітав у Китай і назад за 1,75 млн грн. Про це пише газета Сегодня.

За інформацією видання, окрім цього, бюджетні кошти «на дрібниці» тратить і Адміністрація президента. Зокрема, вона закупила ліфтів на 1,4 млн грн.

А Генпрокуратура витратила на годинники для цінних працівників 1,2 млн грн.

Нагадаємо, віце-прем’єр міністр Андрій Клюєв доручив всім міністерствам та відомствам за тиждень відзвітуватися перед Мінфіном, скільки коштів впродовж 2010-2011 років вони потратили на закупку авто, меблів, мобільних телефонів, комп’ютерів, святкування і оздоровлення працівників. Крім того, Клюєв доручив Мінфіну щомісяця моніторити трати чиновників та сформувати пропозиції разом з Держказначейством щодо економії.

Як повідомлялося, Департамент Державтоінспекції МВС замовив послуги з ремонут шести автомобілів Mercedes за 1,44 млн гривень. Вартість ремонту одного автомобіля ДАІ склала 240 тис гривень.

А на реконструкцію та будівництво об’єктів Шевченківського національного заповідника та інфраструктури м.Канева у 2011 році за рахунок коштів державного бюджету передбачено 148 млн грн.

Генеральна прокуратура України за результатами тендеру 22 квітня уклала з ТОВ «Айтекс» угоди щодо ремонту своїх адміністративних приміщень на загальну суму 10,89 млн грн.

Після травневих свят розпочнеться капітальний ремонт у деяких приміщеннях Кабміну на вулиці Грушевського у Києві. На нього витратять 18,5 млн гривень. За підрахунками експертів його вартість у 5-6 разів перевищує середні будівельні розцінки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.