НОВИНИ

Гройсман заявив, що воєнний стан може бути припинений достроково

За словами глави уряду, запровадження воєнного стану в 10 областей було превентивним заходом.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман в середу, 5 грудня, повідомив, що воєнний стан в Україні може бути припинений достроково в разі нормалізації ситуації. Про це він повідомив на прес-конференції з регіональними журналістами.

 

"Якщо ми не будемо відчувати жодних загроз, то ніякого продовження воєнного стану не буде. Також, якщо ситуація нормалізується, то можливо розглядати й дострокове припинити воєнного стану. Але я глибоко переконаний в тому, що президент як Верховний головнокомандувач з урахуванням тієї інформації, яка у нього буде, прийме необхідне рішення", – наголосив глава уряду.

 

За його словами, запровадження воєнного стану в 10 областей було превентивним заходом.

                                                                                                                                             

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада Україна ухвалила закон про введення воєнного стану у десяти областях України з 26 листопада. 28 листопада Порошенко підписав закон про затвердження указу "Про введення воєнного стану в Україні". Так, в Україні офіційно запроваджений воєнний стан, закон про затвердження указу президента України "Про введення воєнного стану в Україні" 28 листопада опублікований у спеціальному випуску офіційної газети Верховної Ради "Голос України". 

 

Також 26 листопада Верховна Рада України ухвалила постанову про призначення виборів президента на 31 березня 2019 року. 28 листопада голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав проект постанови про проведення президентських виборів 31 березня 2019 року. 

 

29 листопада Центральна виборча комісія нагадала про заборону проведення виборів в об’єднаних територіальних громадах десяти областей України, де оголошено воєнний стан.