НОВИНИ

Турчинов показав відео випробувань нової крилатої ракети та модернізованого ракетного комплексу

Секретар РНБО наголосив, що випробування довели, що Україна здатна захистити свої рубежі на Чорному та Азовському морі.

На військовому полігоні в Одеській області відбулися випробування українських крилатих ракет та модернізованого ракетного комплексу С-125. Про це в середу, 5 грудня, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

 

 

За його словами, випробування українських ракет довели, що Україна здатна захистити свої рубежі на Чорному та Азовському морі. Водночас Турчинов наголосив, що під час випробувань було проведено успішну льотну перевірку українських крилатих ракет, та відпрацьовано систему берегової оборони за допомогою модернізованого ракетного комплексу С-125.

 

"Завдання, яке було поставлене сьогодні для крилатих ракет, – перевірка на дальність та точність ураження надводних цілей", – зазначив він, додавши, що ціль було знищено на відстані 280 кілометрів.

 

Також Турчинов повідомив, що для перевірки результатів ураження цілей на великій дальності була задіяна авіація, а також обладнано спеціальний пункт на острові Зміїний.

 

Окрім того, секретар РНБО підкреслив, що для посилення берегової оборони здійснено перевірку точності та надійності враження плавзасобів умовного противника ракетними комплексами С-125, що пройшли глибоку модернізацію на підприємствах українського ОПК.

 

"За результатами ураження плавзасобів, модернізовані С-125 довели свою ефективність. Відбулось 8 пусків під час яких було знищено 8 надводних цілей. Це дуже гарний результат, який доводить, що ці модернізовані комплекси здатні забезпечити надійний захист від агресії як з повітря, так і з моря, та значно посилять берегову оборону Чорноморського та Азовського узбережжя", – резюмував Турчинов.

 

Як зазначається, після завершення випробувань секретар РНБО провів нараду з провідними розробниками ракетної техніки та військовим керівництвом для визначення пріоритетних напрямків посилення захисту Чорноморсько-Азовського регіону.

 

Нагадаємо, 5 грудня в Україні успішно випробували нову протикорабельну крилату ракету "Нептун".