НОВИНИ

Росія розгорнула в окупованому Криму новий ракетний комплекс

Комплекс здатний вражати цілі крилатими ракетами на відстані до 120 км.
Росія розгорнула в окупованому Криму новий береговий ракетний комплекс "Бал". Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на російський Інтерфакс.

 

"Комплекс  надійшов на озброєння берегових військ Чорноморського флоту Росії в Криму", - сказав начальник прес-служби Південного військового округу РФ Вадим Астаф'єв.

 

Зазначається, що цей комплекс здатний вражати цілі крилатими ракетами на відстані до 120 км, а пускові установки можуть розміщуватися на відстані до десяти км від берега.

 

Нагадаємо, 30 листопада повідомлялось, що Росія вирішила перекинути до кінця 2018 року новий дивізіон зенітних ракетно-гарматних комплексів "Панцир-С" у окупований Крим. 

 

Як повідомлялося 28 листопада, Росія перекидає у окупований Крим берегові ракетні комплекси "Бал" та  зенітно-ракетні комплекси "С-400" для здійснення бойового чергування.  За даними росЗМІ, у районі окупованого Севастополя Росія вирішилапобудувати нову радіолокаційну станцію, систему попередження про ракетний напад "Воронеж-М", а також – автоматизовану систему технічного контролю "Рубіж", будівництво заплановане на 2019 рік.

 

26 листопада Верховна Рада Україна ухвалила закон про введення воєнного стану у десяти областях України з 26 листопада. 28 листопада Порошенко підписав закон про затвердження указу "Про введення воєнного стану в Україні". Так, в Україні офіційно запроваджений воєнний стан, закон про затвердження указу президента України "Про введення воєнного стану в Україні" 28 листопада опублікований у спеціальному випуску офіційної газети Верховної Ради "Голос України".