НОВИНИ

Кількість добровольців у військкоматах перевищує нашу потребу - Полторак

Крім того, немає проблем із укомплектуванням військових частин та навчальних центрів під час зборів резервістів.

Міністр оборони Степан Полторак заявив, що наразі кількість добровольців, які прибувають у військові комісаріати для служби в українській армії, у рази перевищує потребу. Про цеповідомляє РБК-Україна.

 

Зокрема, він відзначив, що проблем із укомплектуванням військових частин та навчальних центрів під час зборів резервістів немає.

 

"У переважній більшості військкоматів чисельність тих, хто бажає стати до строю, значно перевищує нашу потребу на сьогоднішній день. В окремих військкоматах чисельність перевищує у півтора рази, в інших - у два, а є військкомати, де в три рази приходить більше добровольців, ніж потрбно", - наголосив міністр.

 

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада Україна ухвалила закон про введення воєнного стану у десяти областях України з 26 листопада. 28 листопада Порошенко підписав закон про затвердження указу "Про введення воєнного стану в Україні". Так, в Україні офіційно запроваджений воєнний стан, закон про затвердження указу президента України "Про введення воєнного стану в Україні" 28 листопада опублікований у спеціальному випуску офіційної газети Верховної Ради "Голос України".