НОВИНИ

Посольство США попередило про терористичну загрозу в Україні

Дипвідомство рекомендує проявляти пильність на святкових фестивалях і заходах.

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні попередило про те, що у святкові дні через зростання терористичної загрози в країні посилюються заходи безпеки. Про це йдеться на сайті американського посольства.

 

Зазначається, що під час святкового сезону заходи безпеки в Україні як і раніше посилюються через постійні загрози, які створюють терористичні організації і особи, натхненні екстремістською ідеологією.

 

"Екстремісти продовжують зосереджуватися в туристичних місцях, торгових центрах, аеропортах, клубах, ресторанах, місцях відправлення культу, транспортних вузлах та інших об'єктах, що часто відвідують західні люди", - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, посольство рекомендує охочим відвідати Україну проявляти пильність на святкових фестивалях і заходах, звертати увагу на оточення і регулярно отримувати новини з місцевих ЗМІ.

 

Нагадаємо, працівники СБУ блокували у столичному регіоні канал збуту в Україні зброї та боєприпасів, організований прихильниками міжнародної терористичної організації «Ісламська держава». 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.