НОВИНИ

У мережі виявили 40 фейків для поширення паніки серед мешканців Чернігівщини

Крім того, протягом останньої доби на територію України не допущено шістьох осіб – громадян Російської Федерації.

У соціальних мережах виявлено понад 40 фейкових сторінок, що поширювали панічні настрої серед жителів Чернігівщини. Про це повідомив під час проведення чергового засідання Ради оборони області голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Мисник, передає місцеве видання Чеline.

 

"У соціальних мережах виявлено понад 40 фейкових сторінок, зміст яких носив провокаційний характер і був спрямований на поширення панічних настроїв серед жителів Чернігівщини", - йдеться у повідомленні.

 

Також зазначається, що за даними представників відповідних служб, протягом останньої доби на територію України не допущено шістьох осіб – громадян Російської Федерації.  Загалом ситуація на кордоні з Росією в межах Чернігівської області є контрольованою. Рада оборони області вкотре звернулась до жителів регіону з проханням не піддаватися на будь-які інформаційні провокації. 

 

Нагадаємо, 28 листопада Міністерство оборони попередило, що через введення в Україні воєнного стану Росія збільшила кількість фейків та вкидів у інформаційний простір. 

 

 27 листопада жителям Путивлівського району Сумської області почали надходити повідомлення з пропозицією прибути до найближчої військової частини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.