НОВИНИ

Суд відпустив екс-керівника ДФС Продана на поруки

Зазначається, що справа слухалась протягом дев'яти годин.

Солом'янський суд Києва ухвалив застосувати до екс-голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана запобіжний захід у вигляді особистої поруки. Про це у вівторок, 4 грудня, повідомляє РБК-Україна.

 

"Суд ухвалив у задоволенні клопотання прокурорів відмовити і застосувати до Мирослава Продана запобіжний захід у вигляді особистої поруки. Покласти на Продана наступні зобов'язання: прибувати за кожної вимоги, повідомляти про зміну роботи чи місця перебування, здати на зберігання свій паспорт та паспорт для виїзду за кордон, носити електронний засіб контролю", - сказала суддя.

 

Зазначається, що справа слухалась протягом дев'яти годин. Сторони спочатку дослідили чотири томи матеріалів справи, заслухавши частково стенограму допиту деяких свідків. Сам Продан всі звинувачення щодо себе заперечує.

 

Як повідомлялося, 15 листопада Спеціалізована антикорупційна прокуратура склала письмове повідомлення про підозру щодо колишнього виконувача обов’язків голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана. Колишній посадовець підозрюється у набутті за час роботи на посадах виконувача обов’язків заступника та голови Державної фіскальної служби України з липня 2016 року по червень 2018 року у власність грошових коштів у сумі понад 89 млн. грн., за які для його особистого користування придбано низку об’єктів нерухомого майна і транспортних засобів. У САП додали, що 15 листопада екс-очільника ДФС не з’явився на виклики до САП для проведення слідчих та процесуальних дій у кримінальному провадженні.

 

Нагадаємо, за 2015 рік Мирослав Продан задекларував 103 775 заробітної плати, а його дружина-підприємець отримала дохід у 762 000 грн та ще 38 165 процентів з ПАТ акціонерний банк "Укргазбанк".

 

Мирослав Продан народився 08 жовтня 1979 року у Могилів - Подільському районі Вінницької області. З 2005 року працює у структурах податкової Вінницької області. З 2008 року – займає керівні посади в податкових органах м. Вінниця, Черкаської області та Міжрегіонального головного управління ДФС — Центрального офісу з обслуговування великих платників. З липня 2016 року – виконувач обов’язків заступника Голови Державної фіскальної служби України. З 3 березня 2017 – в.о. голови ДФС.

 

5 вересня Кабінет міністрів ухвалив рішення про звільнення з посади виконувача обов’язків Державної фіскальної служби Мирослава Продана, який  вирішив звільнитися з посади за власним бажанням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.