НОВИНИ

На Житомирщині правоохоронці прийшли з обшуками до священнослужителів УПЦ МП

Обшуки проводять в приміщеннях, що належать Житомирській та Новоград-Волинській єпархії та Овруцько-Коростенській єпархії УПЦ МП.

У Житомирській області в понеділок, 3 грудня, правоохоронці проводять вісім обшуків у священнослужителів Української православної церкви Московського патріархату у рамках кримінального провадження про розпалювання міжконфесійної ворожнечі. Про це повідомляє "Житомир.info".

 

Так, у Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області повідомили, що обшуки проходять в рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за статтею "порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії".

 

"У рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за статтею 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії - ред.), 3 грудня працівники слідчого управління ГУНП в Житомирській області спільно з працівниками СБУ проводять вісім санкціонованих обшуків у Києві, Житомирі, Овручі та Коростені. Обшуки проводяться у будівлях, приміщеннях та приватних будинках", – заявили в поліції.

 

Як зазначається, обшуки проводять в приміщеннях, що належать Житомирській та Новоград-Волинській єпархії та Овруцько-Коростенській єпархії УПЦ МП.

 

Своєю чергою, в управлінні Служби безпеки України в Житомирській області підтвердили участь своїй працівників в обшуках.

 

Нагадаємо, 30 листопада Служба безпеки України прийшла з обшуками за місцем проживання предстоятеля Києво-Печерської лаври, митрополита Української православної церкви Московського патріархату Павла в рамках провадження про розпалювання міжконфесійної ворожнечі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.