НОВИНИ

ЗСУ розпочали збори оперативного резерву першої черги

Зокрема, передбачається проведення бригадних тактичних навчань, тривалістю до десяти діб на полігонах у Херсонській, Запорізькій областях.

У понеділок, 3 грудня, у навчальних центрах Збройних сил України розпочались збори оперативного резерву першої черги. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України у Facebook.

 

"Сьогодні у Навчальних центрах Збройних Сил України розпочались збори оперативного резерву першої черги. Для підвищення рівня готовності військ до застосування за призначенням у разі відкритої агресії, Головним управлінням підготовки Збройних Сил України здійснюється низка організаційних заходів", - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, передбачається проведення бригадних тактичних навчань, тривалістю до десяти діб на полігонах у Херсонській, Запорізькій областях. Також у навчальних центрах – проведено додаткові заходи щодо створення відповідних побутових умов для розміщення військовозобов’язаних та забезпечення їхньої якісної підготовки. Разом з тим, у рамках військового стажування, передбачено залучення курсантів ВВНЗ для виконання обов'язків на посадах командирів та інструкторів навчальних взводів.

 

Зазначається, що збори, які розпочались сьогодні із військовослужбовцями оперативного резерву першої черги бойових частин триватимуть до 20 діб.

 

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада Україна ухвалила закон про введення воєнного стану у десяти областях України з 26 листопада. 28 листопада Порошенко підписав закон про затвердження указу "Про введення воєнного стану в Україні". Так, в Україні офіційно запроваджений воєнний стан, закон про затвердження указу президента України "Про введення воєнного стану в Україні" 28 листопада опублікований у спеціальному випуску офіційної газети Верховної Ради "Голос України". 

 

Також 26 листопада Верховна Рада України ухвалила постанову про призначення виборів президента на 31 березня 2019 року. 28 листопада голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав проект постанови про проведення президентських виборів 31 березня 2019 року. 

 

29 листопада Центральна виборча комісія нагадала про заборону проведення виборів в об’єднаних територіальних громадах десяти областей України, де оголошено воєнний стан.