НОВИНИ

Стало відомо, коли ЄС запровадить санкції проти осіб, відповідальних за "вибори" в ОРДЛО

Мова йде про дев'ять осіб, відповідальних за організацію псевдовиборів на сході України.

Посли Європейського Союзу у середу, 5 грудня, мають ухвалити запровадження санкцій проти дев'яти осіб, відповідальних за організацію так званих "виборів" на Донбасі. Про це повідомив брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Джозвяк у Twitter.

 

"Посли ЄС у середу мають схвалити санкції проти 9 осіб, відповідальних за організацію "виборів" на сході України. Глави МЗС країн ЄС затвердять санкції наступного понеділка" - зауважив він.

 

 

 

 

Зокрема, він відзначив, що до Різдва ЄС має запровадити санкції щодо п'яти осіб, відповідальних за отруєння колишнього російського шпигуна Сергєя Скріпаля та його доньки Юлії у британському місті Солсбері.

 

Як повідомлялося, 12 листопада постійна рада ОБСЄ засудила проведення незаконних "виборів" в окупованих районах Донецької та Луганської областях. 14 листопада Комітет міністрів Ради Європи обговорив так звані "вибори" на окупованому Донбасі та заявив про невизнання цього порушення Мінських угод. 

 

ЄС закликав Росію припинити фінансувати та надавати військову допомогу незаконним збройним формуванням в окупованих районах Донбасу. Постійна рада ОБСЄ 12 листопада засудила проведення незаконних "виборів" в окупованих районах Донецької та Луганської областях. 

 

Нагадаємо, 11 листопада в окупованих районах Донецької та Луганської областей пройшли так звані "позачергові вибори" глав терористичних організацій "Донецька народна республіка" та "Луганська народна республіка". Вони відбулися всупереч українському законодавству, Мінським угодам та міжнародному праву. Однак, попри протест України та світу, окупанти визнали псевдовибори "такими, що відбулися" та оголосили результати –  у ОРДО "переміг" Денис Пушилін (60,85%), натомість в ОРЛО – Леонід Пасічник (68,3%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.