НОВИНИ

Україна потребує збільшення військово-морської присутності союзників у Чорному морі - Порошенко

Порошенко зазначив, що Україні "потрібна сильна, уніфікована, недвозначна реакція стосовно агресивної поведінки Росії".

Для стримування російської агресії Україна потребує збільшення військово-морської присутності Німеччини та союзників у Чорному морі. Про це в інтерв’ю німецькому Funke Media Group заявив президент України Петро Порошенко, повідомляє прес-служба глави держави. 

 

Порошенко зазначив, що Україні "потрібна сильна, уніфікована, недвозначна реакція стосовно агресивної поведінки Росії".

 

"Агресивні дії Росії є неприйнятними. Міжнародне співтовариство та об'єднана Європа мають посилити тиск на РФ. Нам потрібна збільшена військово-морська присутність Німеччини та союзників у Чорному морі як стримуючий фактор для Росії", - заявив він. 

 

"Ми повинні зупинити "Північний потік-2". Ми повинні вже зараз думати про нові санкції", - додав президент.

 

Нагадаємо, 25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України. Так, кораблі ВМС України у складі двох малих броньованих артилерійських катерів та рейдового буксиру здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь Азовського моря. Російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, в результаті якого пошкоджено головний двигун корабля, обшивку та леєрне огородження, втрачено рятувальний плотик. Згодом російські кораблі відкрили вогонь по корабельній групі Військово-морських сил ЗС України під час виходу з Керченської протоки, внаслідок чого є поранений. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.