НОВИНИ

За рік безвізу українці 20 мільйонів разів їздили до ЄС - Порошенко

Наразі майже 130 країн світу запровадили безвізовий режим для громадян України.
З 11 червня 2017 року до 11 червня 2018 року українці 20 мільйонів разів перетинали кордони країн Євросоюзу. Про це заявив Президент Петро Порошенко у ході робочої поїздки на Хмельниччину, передає Укрінформ у п'ятницю, 30 листопада.
 

"Скоро виповниться півтора року безвізовому режиму. За рік з 11 червня 2017 року до 11 червня 2018 року наші громадяни 20 млн разів перетинали кордон Європейського Союзу. Це не означає, що 20 млн громадян (перетинали кордон - ред.), бо деякі їздили кілька разів, але 20 млн перетинів, і ця кількість суттєво зростає", - сказав Порошенко.

 

За його словами, наразі майже 130 країн світу, у тому числі країни ЄС, запровадили безвізовий режим для громадян України. Порошенко нагадав, що під час відкриття разом з президентом Словаччини Андреєм Кіскою символічних дверей до ЄС опоненти заявляли, що безвіз не потрібен, бо більшість українців не зможуть ним скористатися.

 

"Але приблизно дві місяці тому був виданий 10-мільйонний біометричний паспорт громадянина України (для виїзду за кордон). А це означає - треба (безвізовий режим - ред.)", - акцентував Порошенко.

 

Нагадаємо, 19 вересня Кабінет міністрів України під час засідання схвалив підписання угоди про безвізовий режим з Уругваєм. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.