НОВИНИ

Андрій Шевченко: Канаду «прищеплено» від нездорових речей, якими грає РФ

Проте, зауважив посол України в Канаді, наступного року виникає сприятливий для розхитувань суспільства контекст — вибори.

У Канаді немає впливових прихильників Владіміра Путіна, проте Росія намагається діяти і витрачає ресурси, час, гроші, є певні елементи інформаційних воєн, але суттєво це не впливає, адже Канаду «прищеплено» від нездорових речей, якими грає РФ. Про це в інтерв’ю Тижню розповів посол України в Канаді Андрій Шевченко.

 

«Тут здорове суспільство, побудоване на довірі, на взаємоповазі, його складніше розхитати. Хоча це не є неможливим. Тому ми намагаємося розбудити пильність канадців, щоб вони були готові до недружніх кроків Росії», — сказав він.

 

За словами Шевченка, наступного року виникає сприятливий для розхитувань контекст — вибори. У Канаді доля перегонів вирішується приблизно в півсотні округів, що від виборів до виборів переходять від консерваторів до лібералів і назад. Це означає, що є велика спокуса якимись точковими, локальними операціями спробувати вплинути на результати. Або щоб вибити з майбутнього парламенту якихось конкретних персонажів, або щоб деморалізувати політичний клас і свідомість країни.

 

«У мене є стійке відчуття, що Росія спробує впливати на вибори в Канаді. Україна в цьому контексті зможе допомогти підготуватися до таких можливих провокацій», — додав він.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.