НОВИНИ

У Львові порушили п’ять кримінальних справ за День Перемоги

За результатами подій 9 травня у Львові порушено п’ять кримінальних справ і складено вісім адміністративних протоколів. Про це повідомив начальник Департаменту громадської безпеки МВС України генерал-майор міліції Віктор Ратушняк 11 травня під час прес-конференції у Львові.

Він зазначив, що, зокрема, кримінальними справами вже встановлено підозрюваних і матеріали направлять у прокуратуру і до суду.

Щодо 8 протоколів про адміністративні порушення, то, за словами Ратушняка, всі вони складені на львів’ян.

Крім того, розпочинаючи прес-конференцію, Віктор Ратушняк зазначив, що приїхав до Львова, аби поінформувати про розслідування ситуації, пов’язаної з 66-річчям Великої вітчизняної війни.

Нагадаємо, за фактом пострілу під час сутичок 9 травня у Львові уже відкрита кримінальна справа.

Окрім цього, львівська міліція порушила кримінальну справу за фактом побиття 9 травня голови обласної організації Антифашистського комітету, члена КПУ Олександра Калинюка.

Як повідомлялося, 9 травня після офіційних заходів біля Пагорба Слави і Марсового поля у Львові відбулися зіткнення між представниками патріотичних сил і особами, які святкували День перемоги, - представниками партій КПУ, «Родіна», «Русское единство» і ветеранами.

За повідомленням заступника начальника головного управління Міністерства внутрішніх справ у Львівській області Михайла Курочки, працівники міліції затримали 9 осіб за підозрою в дрібному хуліганстві 9 травня у Львові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.