НОВИНИ

У четвер ТСК заслухає фігурантів у справі Гандзюк

Голова ТСК звернувся до Голови Нацполіції Сергія Князєв з проханням забезпечити умови для нормальної роботи ТСК в Херсоні і не допустити провокацій.

Тимчасова слідча комісія парламенту України із розслідування нападу на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів  у четвер, 29 листопада, буде засідати в Херсоні, де заслухає фігурантів, чиї прізвища звучали під час розслідування вбивства громадської активістки Гандзюк. Про це повідомив голова ТСК, нардеп Борислав Береза у Facebook.

 

"Завтра, в четвер, 29.11 в 17-00 в Херсоні буде працювати ТСК за фактами нападів на цивільних активістів і вбивства Каті Гандзюк. На цьому засіданні ми плануємо заслухати людей, чиї прізвища в тій чи іншій мірі звучали у зв'язку зі справою Гандзюк або які можуть дати важливі свідчення. Але стало відомо, що хтось дуже "креативний" вирішив відредагувати план роботи ТСК. З компетентних джерел повідомили, що планується обливання зеленкою, чи не пропускання на засідання та інші провокації для того, щоб зірвати можливість дати показання свідків нашої ТСК",  - написав він.

 

Нардеп звернувся до Голови Національної поліції України Сергія Князєв з проханням забезпечити умови для нормальної роботи ТСК в Херсоні і не допустити провокацій.

 

"Так само звертаюся до активістів Херсона з проханням не дати себе використати під красивим приводом для зриву роботи ТСК", - додав Береза.

 

Нагадаємо, 5 листопада стало відомо, що народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм наполягає на створенні тимчасової слідчої комісії для розслідування фактів нападів на громадських активістів в 2017-2018 роках.

 

6 листопада Верховна Hада України підтримала за основу та в цілому проект постанови №9262 про утворення тимчасової слідчої комісії для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

 

8 листопада тимчасова слідча комісія парламенту України із розслідування нападу на Катерину Гандзюк й інших громадських активістів розпочала своє перше засідання. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.