НОВИНИ

Розвідка повідомляє про серйозну загрозу російського вторгнення - Порошенко

За даними розвідки, сили противника розташовані на відстані кількох десятків кілометрів від кордону.
Президент Петро Порошенко у понеділок, 26 листопада, повідомив, що розвідувальні дані говорять про надзвичайно серйозну загрозу суходольної операції Росії проти України. 
 

"Розвідувальні дані говорять про надзвичайно серйозну загрозу суходольної операції проти України. У мене в руках є зведення наших розвідувальних даних, і тут на кілька сторінок детальний опис усіх сил противника, які розташовані на відстані буквально кількох десятків кілометрів від нашого кордону, готових у будь-який момент до вторгнення в Україну", - сказав він.

 

Нагадаємо, 25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України. Так, кораблі ВМС України у складі двох малих броньованих артилерійських катерів та рейдового буксиру здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь Азовського моря. Російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, в результаті якого пошкоджено головний двигун корабля, обшивку та леєрне огородження, втрачено рятувальний плотик. Згодом російські кораблі відкрили вогонь по корабельній групі Військово-морських сил ЗС України під час виходу з Керченської протоки, внаслідок чого є поранений. 

 

Крім того, у ВМС ЗС України повідомили, що за оперативною інформацією малі броньовані артилерійські катери “Бердянськ”, “Нікополь” вражені вогнем противника та втратили хід. Рейдовий буксир “Яни Капу” також примушений до зупинки. Кораблі захоплені спецназом РФ. 

 

У неділю станом на 22:00 через російську агресію в Азовському морі поранено шість українських військовослужбовців. За оперативною інформацією захоплено мбак "Бердянсь" і рбк "Яни Капу", які буксируються. Мбак "Нікополь" заблокований та слідує у супроводі окупантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.