НОВИНИ

У ФСБ заявили, що відвезли захоплені українські судна до порту окупованої Керчі

Зазначається, що постраждалим від обстрілу морякам нібито надали медичну допомогу.

До порту окупованої Керчі відвезли три українські судна, які Росія захопила в Керченській. Про це заявив так званий "представник" ФСБ у анексованому Криму Антон Лозовой.

 

"Усі три судна затримані, доставляються у порт Керчі", – повідомив він.

 

За його словами, постраждалим від обстрілу морякам нібито надали медичну допомогу.

 

Водночас Україна втратила зв’язок з моряками після захоплення катерів російськими суднами, тому про реальний стан поранених моряків та місцеперебування захоплених катерів Україні не відомо.

 

Нагадаємо, 25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України. Так, кораблі ВМС України у складі двох малих броньованих артилерійських катерів та рейдового буксиру здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь Азовського моря. Російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, в результаті якого пошкоджено головний двигун корабля, обшивку та леєрне огородження, втрачено рятувальний плотик. Згодом російські кораблі відкрили вогонь по корабельній групі Військово-морських сил ЗС України під час виходу з Керченської протоки, внаслідок чого є поранений. 

 

Крім того, у ВМС ЗС України повідомили, що за оперативною інформацією малі броньовані артилерійські катери “Бердянськ”, “Нікополь” вражені вогнем противника та втратили хід. Рейдовий буксир “Яни Капу” також примушений до зупинки. Кораблі захоплені спецназом РФ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.