НОВИНИ

Росія дозволила пройти під Керченської протокою трьом своїм суднам

Також додали, що корабельна група українського флоту продовжує перехід до порту Маріуполь, незважаючи на на протидію РФ

Росія дозволила пройти під Керченської протокою трьом своїм суднам - одному кораблю та двом катерам. Про це повідомили у прес-центрі Командування Військово-морських сил ЗС України.

 

Зокрема, станом на 17:15 у неділю, 25 листопада, Керченською протокою вільно пройшов морський тральщик РФ (корабель, який використовують для пошуку мін, 0-ред.) "Адмірал Захарін". Також пропустили два прикордонних катера типу "Раптор".

 

Також у ВМС зазначили, що проходу не заважав танкер, яким Росія блокує Керченську протоку. Танкер також вимкнув автоматичну ідентифікаційну систему (АІС - забезпечує міжнародний автоматичний обмін даними для уникнення зіткнень кораблів у морі, - ред.).

 

"Це є черговим свідченням лицемірної та брехливої політики Росії, адже мирний прохід для корабельної групи ВМС ЗС України блокується будь-якою ціною", - зазначили у Командуванні.

 

Також додали, що корабельна група українського флоту продовжує перехід до порту Маріуполь, незважаючи на на протидію РФ.

 

"Дотримуючись норм міжнародного морського права малі броньовані артилерійські катери ВМС ЗС України "Бердянськ" і "Нікополь", рейдовий буксир "Яни Капу" продовжують виконання поставлених завдань у морі", - заявили у прес-центрі.

Керченською протокою пропустили три російських судна, - ВМС України

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.