НОВИНИ

Росія заблокувала рух через Керченську протоку за допомогою судна, яке сіло на мілину

Пізніше українські військові порівняли сьогоднішні події з подіями 2014 року.
У неділю, 25 листопада, Росія заблокувала рух через Керченську протоку за допомогою судна, яке сіло на мілину, внаслідок чого українські кораблі вже третю годину не можуть увійти в Азовське море. Про це kerchinfo.com.
 
 
Зазначається, що судно перекрило прохід під арками Керченського моста. Його супроводжують три російських військових катери та  два військові вертольоти.
 
 
Місцевим журналістам вдалося зафіксували на фото нинішню обстановку в Керченській протоціі з боку Керчі окупованого РФ Криму.
 
 
У командуванні ВМС ЗС України раніше повідомили, що російська сторона посадила на мілину танкер перед Керченським мостом з боку Азовського моря. Пізніше українські військові порівняли сьогоднішні події з подіями 2014 року.
 
 
"Історія Чорноморського флоту (Севастополь) і 2014 повторюється. Затопив кораблі, не дамо можливості пройти, посилаючись на невідоме судно в протоці", - заявили в ВМС України.
 

Нагадаємо,  25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України. Так, кораблі ВМС України у складі двох малих броньованих артилерійських катерів та рейдового буксиру здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь Азовського моря. Російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, в результаті якого пошкоджено головний двигун корабля, обшивку та леєрне огородження, втрачено рятувальний плотик.

 

Згодом у МЗС України заявили, що провокативні дії з боку Росії в Чорному та Азовському морі перейшли межу і стали вже агресивними. 

 

 

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.