НОВИНИ

Львівська прокуратура вважає, що компанія Тарути отримала зайві державні мільйони

Прокуратура Львівської області пред’явила позов про визнання недійсним договору щодо проведення експертизи технічної документації з будівництва стадіону у м. Львові до Євро-2012. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

За повідомленням прес-служби, договір був укладений між Львівським комунальним підприємством «Дирекція з будівництва стадіону у Львові», ТзОВ «Проектно-будівельне підприємство «Азовінтекс» та компанією «Арена Ком ГмбХ» (ФРН).

«Установлено, що на виконання вказаного правочину із держбюджету України сплачено згаданому іноземному підприємству понад 15,1 млн грн, хоча фактична вартість виконаних робіт, згідно з висновком КРУ у Львівській області, становить 180 тис грн, тобто інтересам держави завдано істотної шкоди», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Як відомо, компанія «Азовінтекс» належить українським бізнесменам Сергію і Олександру Таруті в рівних частинах.

До 30 березня 2010 року ця компанія була генпідрядником будівництва об'єктів Євро-2012 у Львові. Пізніше була замінена на донецьку компанію «Альтком» через те, що не вказувала чітких термінів закінчення робіт.

Як повідомляли ЗМІ, головного бухгалтера львівської філії компанії «Азовінтекс» затримали через пропажу 2 млн грн.

ГУ МВС у Львівській області 11 квітня 2010 року порушило кримінальну справу відносно затриманої за ст. 191 («привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.