НОВИНИ

Під час зіткнення кораблів в Азовському морі пошкоджено катер РФ - екс-командувач ВМС України

Унаслідок зіткнення пошкоджень зазнав не лише український буксир.

Колишній командувач Військово-морських сил України Сергій Гайдук заявив, що під час зіткнення кораблів у Азовському морі був пошкоджений прикордонний катер Росії. Про це повідомляє "112-Україна".

 

За його словами, унаслідок зіткнення пошкоджень зазнав не лише український буксир, але й прикордонний катер РФ "Аметист".

 

"За інформацією, якою я володію, під час зіткнень отримав ушкодження і один з прикордонних катерів берегової охорони Федеральної служби безпеки. Це прикордонний сторожовий катер "Аметист" і зараз йому надається допомога як аварійному кораблю", - наголосив Гайдук.

 

Нагадаємо,  25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України. Так, кораблі ВМС України у складі двох малих броньованих артилерійських катерів та рейдового буксиру здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь Азовського моря. Російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, в результаті якого пошкоджено головний двигун корабля, обшивку та леєрне огородження, втрачено рятувальний плотик.

 

Згодом у МЗС України заявили, що провокативні дії з боку Росії в Чорному та Азовському морі перейшли межу і стали вже агресивними. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.