НОВИНИ

Міністрів зобов’язали відзвітувати про автомобілі, меблі та витрати на свята

Кабінет Міністрів має намір жорсткіше контролювати використання бюджетних ресурсів центральними та місцевими органами виконавчої влади. Про це повідомляє прес-служба першого віце-прем‘єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі Андрія Клюєва.

«І Президент України, і Прем‘єр-міністр вкрай незадоволені випадками необґрунтованих бюджетних витрат, які дозволяють собі деякі чиновники», - наголосив Клюєв.

Клюєв доручив всім міністрам та керівникам центральних органів влади подати Мінфіну детальні відомості про витрати бюджетних коштів для придбання автотранспорту, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів та комп‘ютерів за 2010-2011 роки. Також йдеться про витрати на проведення святкових заходів та оздоровлення керівного складу державних органів, а також установ та організацій, які утримуються із державного бюджету, додав він.

За словами Клюєва, міністерство фінансів та державне казначейство повинні в тижневий термін систематизувати інформацію та запропонувати варіанти скорочення та оптимізації витрат бюджетних коштів. Їм також доручено запровадити щомісячний моніторинг таких витрат та доповісти на черговому засіданні Кабінету Міністрів, сказав Клюєв.

Він повідомив, що Держфінінспекція має підготувати аналітичний звіт про ключові причини порушення фінансово-бюджетної дисципліни та запропонувати можливі механізми для мінімізації подібних ризиків. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.